LİNKLER
Odalar ve borsalar
 Gazete - Haber - TV
Devlet
Ekonomi
HABER DETAYI
ABD ANKARA BÜYÜKELÇİLİĞİ TİCARET MÜSTEŞARLIĞI SELECTUSA ZİRVESİ 2018

 

Sayın Üyemiz,

İlgi: ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığının 27.04.2018 tarihli e postası.

ABD Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı tarafından Amerika\'da yatırımı destekleyen Select USA (https://selectusa.gov/welcome)  programı kapsamında 2018 Select USA Yatırım Zirvesi için Amerika\'ya Türk işadamlarından oluşan bir delegasyon düzenleneceği belirtilmiştir.

Select USA Programı ABD’ye yatırım yapmanın avantajlarını ortaya koyarken Türk firmalara ücretsiz danışmanlık hizmetleri verir. ABD’de yatırım yapmak isteyen ya da mevcut islerini büyütmek isteyen iş sahiplerine, iş yeri açma ve genişletme sürecinde lojistik prosedürü anlamalarına yardımcı olmayı amaçlar.

ABD Ticaret Bakanlığı bünyesinde, 2017 Select USA Yatırım Zirvesi 18-20 Haziran 2017 tarihinde Gaylord National Resort and Convention Center, Washington, D.C. bölgesinde gerçekleşecektir.(https://www.selectusa.gov/selectusa-summit) Üst düzey iş dünyası ve hükümet liderleri son eğilimler hakkında görüşlerini sunarken, ABD’nin dört bir yanında bulunan yatırım fırsatlarını sergilenecektir. Zirve, iş geliştirmek isteyen yetkilileri bir araya getirerek kaynaklar ve teşvikler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayacaktır.

Kayıt için lütfen aşağıdaki bağlantıyı takip ediniz:

http://www.selectusasummit.us/apply/

Kayıtlarda ilk baş vuranlara öncelik verilecektir, bu nedenle ivedilikle kayıt olunması tavsiye edilmiştir.

Daha fazla bilgi için :  ABD İstanbul Konsolosluğu Ticaret Ataşeliği Ticaret Uzmanı Gökçe Tuncer (gokce.tuncer@trade.gov ; 0212 335 91 33 )

 
Haberler & Duyurular
ANKET
Borsamızın duyuru ve faaliyetlerinin size hangi yolla ulaşmasını tercih edersiniz?
E-POSTA BÜLTENİ